بیا که آمدنت از جنس بهاران است،چه دست ها که آمدنت را تمنا کرده اند،و چه چشمانی که به شوق آمدنت بر در دوخته اند.

امروز آسمان شما را فرا می خواند، بهار را صدا بزن، اگر تو بخواهی نوروز هم زودتر از همیشه به خانه محرومان می آید و لبخند را بر لبها شکوفا می کند.

فردا از آن توست که دلی به پاکی شبنم داری و نگاه معصوم کودکان محروم را می فهم،دستان پینه بسته هرگز مرهم عطوفت ترافراموش نمی کند و هرشب به دعا برایت بلند خواهدشد، بیایید شادمانی را میهمان سفره نیازمندان کنیم،بیایید شادی را بر کویر نیاز هموطنان بپاشیم...

آری؛ دنیا مزرعه آخرت است .برخیزیم، امروز که می توانیم شادی را هدیه کنیم برخیزیم ، مبادا فردا در حسرت امروز بنشینیم. همه در معرض امتحانیم، خدا در همین نزدیکی است و فرشتگان نیکویی شما را به نظاره نشسته اند.

ایثار تو عطر و رنگ خدایی دارد، شما که گرد رنج و محرومیت را از چهره ها پاک می کنی،نگاهت لبریز عشق و دستانت لبریز مهربانی است. کدام زبان می تواند عشق شما را توصیف و مهربانی شما را سپاس گوید؟؟ باران رحمت پروردگار ارزانی شما خیرخواهان و نیکوکاران باد.


موسسه خیریه مهرمبین با یاری شما خیرین در این پایان سال؛ در حال تهیه آذوقه غذایی شب عید شامل برنج و مرغ به رقم 70هزار تومان برای 300 خانوار روستایی عمدتا بیمار سخت و بی سرپرست یا پیرزنان تنها است.


گزارش عملکرد: بخش عمده ای از وعده 300 خانوار انجام شد که بیشترین رقم آن را مهندس جوان خیری تقبل کردند. گفتنی است حمایت یک نهاد به موسسه هنوز عملی نشده است علیرغم اینکه موسسه به تعهدات خود عمل کرده است


درگاه پرداخت موبایلی آپ:  333#*4*733* 
شماره کارت بانک ملت به نام خیریه مهرمبین برآفتاب:  6104-3378-0666-3215 
شماره حساب بانک ملت به نام خیریه مهرمبین برآفتاب: 5782224907 
شماره شبا بانک ملت به نام خیریه مهرمبین برآفتاب: 
IR320120000000005782224907

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:zagrosGroup