این مادر جوان روستایی که صاحب دو فرزند دختر و پسر 11 و 5 ساله است سرطان کبد دارد. علیرغم هزینه هایی که انجام شده و شیمی درمانی های متعدد متاسفانه بهبودی حاصل نشده است. جهت درمان و به دلیل حاد شدن بیماری ،پزشکان داروی لوتشیوم دوتاتیت جهت بمبارن هسته ای را به مدت 6 جلسه تجویز کرده اند.


بنابر گفته پزشکان در گفت و گو با مددکار موسسه و شرکتی که این نوع دارو را وارد می کند هزینه دارو دو میلیون و هشتصد و 72 هزار تومان است. هزینه تزریق دارو و بستری شدن به مدت 6 ساعت هم رقمی در حدود 200  تا 300 هزار تومان است. که جمعا برای هر جلسه به سه ملیون و دویست هزار تومان و جمعا به مبلغ 19 میلیون نیاز است. خیریه مهر مبین امیدوار است با یاری شما هموطنان خیر همچون گذشته ، بخش عمده ای از هزینه درمانی این مادر را بپردازد. لطفا همراه ما باشید.یاری شما، لبخند می آفریند...پی نوشت : در موسسه صدها بیمار سخت و نیازمند به اضافه دانش آموز،دانشجو و پیرزنان بی بضاعت وجود دارد که چشم انتظار یاری شما خوبان است، هر کمک شما لبخندی می آفریند...چنانچه کمک ها از سقف عبور نماید این هزینه ها صرف این بزرگواران می گردد.


گزارش عملکرد: هزینه تزریق اول پرداخت گردید.ولی متاسفانه چند روز بعد پس از تحمل یک دوره رنج و تحمل بیماری به دیاری باقی شتافت. هزینه جمع شده صرف بیماران دیگر شد. همچنین به خانواده وی کمک هزینه مراسم پرداخت شد و بچه های وی نیز مورد حمایت موسسه قرار گرفته اند.
پرداخت با کد ussd :
شماره حساب :
5782224907
شماره کارت :
6104-3378-0666-3215
موسسه خیریه مهر مبین بر آفتاب

دیدگاه‌ها   

+1 # دیانا 1397-11-03 14:29
خدا شفا بده. 50 هزار تومن واریز شد.

شماره پیگیری:
۱۴۵۲۵۲۹۲۹۲۹۵

شماره ارجاع:

۱۹۸۷۹۴
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # مريم 1397-11-03 19:33
با سلام مبلغ اميليون تومان واريز شد.خداوند شفا عنايت فرمايد ان شا...
شماره پيگيرى:
٢٨٧٢٣٤
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

طراحی سایت توسط احمد نادری
www.ahmadn.com
Template Design:zagrosGroup