این پدر سرطانی، که میان سال است و سرطان معده دارد پس از شیمی درمانی پزشکان برای وی پرتو درمانی به مدت 25 جلسه تجویز کرده اند و امروز درمان را شروع کرده اند.


بنابر نامه بیمارستان به خیریه ، هزینه پرتو درمانی 39میلیون می باشد.خیریه در نظر دارد هزینه کرایه مکانی برای یک ماه و‌ بخشی از هزینه پرتو درمانی به اندازه 20میلیون تومان را در اختیار وی قرار دهد.البته چنانچه هزینه 39میلیون تامین گردد همه پرداخت خواهد شد، اما با توجه به سابقه فراخوانهای قبلی و میزان های کمک ها وافزایش بیماران و نیازمندان امکان کمک کل مقدار نیست. ولی باز به لطف و امید خدای بزرگ امیدواریم. ممنون که در کنار ما هستید.


پ.ن:یک بیمار پیوند کلیه، دو بیمار جراحی دیسک کمر، دو بیمار سرطان دستان به صورت فوری به کمک نیاز دارند، اگر کسی در این زمینه نیز کمکی داشت می تواند با موسسه تماس گیرد.
پرداخت با کد ussd :
شماره حساب :
5782224907
شماره کارت :
6104-3378-0666-3215
موسسه خیریه مهر مبین بر آفتاب

دیدگاه‌ها   

0 # ارسلان 1399-07-23 08:48
پدر من هم دچار سرطان مغز استخوانه و هفته ای نزدیک به 700هزار تومن خرج شیمی درمانی و آزمایشات و سایر داروهاشه و با همه هزینه های ایاب ذهاب و کرایه منزل در شهرستان شیراز که هر هفته باید 400کیلومتر بیایم و بریم تقریبا ماهی با هزینه درمانش بالای پنج میلیون کل هزینش میشه، حالا قسطا و سایر هزینه ها به کنار، متاسفانه ماهی 2500بیشتر حقوق بازنشستگی نمیگیره، همه پرونده و شواهدش موجوده و بیان به صحت ماجرا داره، یعنی امیدی هست کسی بهمون کمک کنه؟ بخدا دیگه ناچارم که اینارو اینجا گفتم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:zagrosGroup