بیمار نخست جوان وکارگر است و به دلیل سرطان فک ، برای درمان نیاز به 60 میلیون است و باید کارهای درمانی را هرچ سریعتر انجام دهد.

مورد دوم اما جوانی دهه شثتی است که کلیه هایش را از دست داده و اینک در صف پیوند قرار دارد و برای همین نیاز به مبلغ 800 میلیون ریال دارد. با توجه به شرایط وخیم این دو بیمار و در آستانه عید غدیر تصمیم گرفتیم جشن 10 هزار تومانی برای جمع آوری کمک برای این دو عزیز راه اندازری کنیم. امیدواریم هرکسی که این فراخوان راغ می بیند به یاری ما بشتابد تا اوایل هفته، نتیجه این فراخوان که شادی این دو بیمار خواهد بود اعلام گردد.


تا ظهر شنبه 9 مرداد سه هزار نفر در این فراخوان مشارکت کردند و مبلغ 30 میلیون تومان تهیه گردیدو نیاز به مشارکت یازده هزار نفر دیگر برای همراهی این دو عزیز است.


در ضمن در موسسه بیش از هزار خانوار مددجو است که اگر احیانا کمک ها از سقف عبور کند به آنها تقدیم خواهد شد. در کانال تلگرام خیریه پیگیر پرداختی ها باشید


گزارش عملکرد: مبلغ ۴۰۰میلیون ریال تهیه شد و به هر کدام مبلغ ۲۰۰میلیون ریال پرداخت شد. این پرونده با توجه به نیاز بیماران همچنان باز می ماند اگر کسی خواست کمک کند تماس بگیره تا کمک برسانیم دست بیماران.
پرداخت با کد ussd :
شماره حساب :
5782224907
شماره کارت :
6104-3378-0666-3215
موسسه خیریه مهر مبین بر آفتاب

دیدگاه‌ها   

0 # آريا كامياب 1400-05-06 17:48
مبلغ پانصد هزارريال بابت خيريه كمك بهدو نفر بيمار به شماره پيگيري٠٠١٤٤٦ تاريخ ١٤٠٠/٠٥/٠٦ساعت ٢٢:١٣:١٤
از كارت ٣٤٠٧ @ @ @ صادرات
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # ایرانی 1400-05-16 05:57
مبلغ دوبست هزارتومان واریزشد،شفای این عزیزان راازدرگاه باریتعالی خواستاریم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:zagrosGroup